Навчання в автошколі

 

Залежно від основних характеристик транспортного засобу, для його керування у водія повинне бути водійське посвідчення відповідної категорії. Також, особа, що виявила бажання отримати ту чи іншу категорію, має відповідати певним вимогам:

  • вік (від 18-ти років);
  • стаж водіння (залежно від бажаної категорії);
  • задовільний стан здоров’я, який підтверджується медичною довідкою щодо придатності керування транспортним засобом.

Категорії водійського посвідчення

Автошкола «Автобан» пропонує пройти курси водія та дізнатися як навчитися водити авто. Ви маєте змогу успішно здати на права та отримати одну з категорій.

Як проходить навчання?

У нашій автошколі класична система підготовки водія, що включає в себе теоретичну та практичну частини. Як показує досвід, успішна здача екзамену на права стає можливою лише у разі проходження курсів комплексно. Однієї лише теорії, або навпаки – практики, буде недостатньо.

При вивченні теоретичної частини слухачі оволодіють такими знаннями:

  • Правила дорожнього руху (ПДР);
  • Будова автомобіля;
  • Надання першої медичної допомоги.

В залежності від вибраної програми навчання, теоретичний курс складає від 42 до 162 академічних годин.

Практична частина включає в себе безпосереднє водіння на спеціально обладнаних для цього автомобілях. Ми практикуємо особливий підхід, а саме: спочатку проводимо навчання на спеціалізованому майданчику і потім переходимо на етап отримання практичних навичок водіння автомобіля в реальних умовах на дорогах загального призначення. Наші досвідчені інструктори навчать впевнено керувати автомобілем в міських умовах. Також, у разі необхідності є можливість провести додаткові заняття (приватні уроки) на авто за додаткову плату. Графік їзди узгоджується індивідуально, в зручний для вас час. Тривалість практики водіння залежно від вибраної програми курсу складає від 40 до 60 академічних годин.

Отримання категорії

По завершенню навчання необхідно скласти іспити в автошколі на знання правил дорожнього руху (екзамен ПДР), будови автомобіля та внутрішній екзамен з водіння. Після цього, автошкола видає свідоцтво про завершене навчання. Останнім кроком до отримання водійського посвідчення є проходження тестування та іспиту з водіння в територіальному сервісному центрі МВС (стара назва – МРЕО).

На всіх етапах навчання, школа водіння Автобан надає своїм слухачам всю необхідну консультативну допомогу.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 7, в середньому: 3,71 з 5)
Завантаження...