Категорії В та С

авто для категорій b і c

Автомобіль – це транспортний засіб для пересування, без якого більшість не уявляє свого звичайного життя. Наразі, для керування транспортним засобом не порушуючи закону, необхідно отримати водійське посвідчення відповідної категорії. Після проходження усіх етапів та у разі успішного складання іспитів, в територіальному сервісному центрі ви отримуєте посвідчення. Наявність особистого автомобіля та водійського посвідчення значно полегшує пересування по місту, та не потрібно прив’язуватись до графіку міського транспорту.

Якщо у водія, що керує авто відсутнє посвідчення відповідної категорії – це є порушення закону, що тягне за собою сплату чималої суми штрафу. Кожен розуміє, що виїжджати автомобілем на дороги загального призначення дозволено лише у разі наявності дозволу у вигляді водійського посвідчення.

Категорія В

Категорія В дозволяє керувати легковими автомобілями, невеличкими мікроавтобусами та вантажівками, маса яких не перевищує 3,5 тони. Також, категорія B дозволить керувати автомобілем з причепом, головне, щоб загальна маса не перевищувала 3,5 тони та кількість місць для пасажирів була не більше 8.

Категорія С

Категорія С дозволяє керувати вантажними транспортними засобами, максимальна вага якого перевищує 7,5 тони. Зазвичай цю категорію відкривають особи, що працюють або планують влаштуватись на роботу до організації, що займається перевезенням вантажів. Отримання водійського посвідчення категорії С – це єдине правильне рішення, аби уникнути труднощів при зупинці працівниками поліції. Якщо у водія не відкрита категорія, що дає дозвіл на керування вантажівкою, то роботодавець швидше за все не прийме такого водія на роботу, пов’язану з транспортуванням товарів на вантажівці.

Навіщо отримувати водійське посвідчення категорії В та С одночасно?

Склавши вдало іспити та відкривши категорію В та С, водій отримує можливість:

  1. Заощадити час та кошти.
  2. Пересуватись у будь-якому напрямку на власному автомобілі.
  3. Знайти собі гарну високооплачувану роботу у сфері перевезень (легковим та вантажним транспортом).

Окремо відкрити додатково категорію – це змарнувати купу часу та коштів, тому краще обрати варіант, коли під час навчання в автошколі, ви обираєте обидві категорії. Успішно склавши іспити, отримаєте посвідчення водія з відкритою категоріє В та С, та можете впевнено сідати за кермо легкового автомобіля або вантажівки.

Особі, яка отримала посвідчення водія з відкритими категоріями В та С дозволяється керувати легковим автомобілем та вантажним автомобілем повна маса якого більше 7,5 тон.

Навіть, якщо ви не плануєте купувати власну автівку, є сенс отримати водійське посвідчення категорії В та С. Дуже часто роботодавці шукають водіїв з відкритою відповідною категорією, надаючи свій транспортний засіб для роботи. Це може бути робота пов’язана з перевезенням вантажу, людей або особистим водієм. У будь-якому випадку, відкриті категорії В та С буде лише перевагою при пошуку роботи.

Інформація щодо необхідного стажу водіння та віку, для відкриття категорій “В” та “С”

Транспортними засобами категорій В та С мають право керувати особи, які досягли 18-ти річного віку.

Стаж водіння не вимагається.

Термін навчання на категорії “В” та “С”: 3,5 місяці

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 5, в середньому: 4,20 з 5)
Завантаження...