Категорії В, С1 та С

 

Легковим автомобілем вважається транспортний засіб, повна маса якого не перевищує 3,5 тони, а кількість пасажирських місць – не більше 8. Категорія С1 – це дозвіл на керування автомобілем повна маса якого від 3,5 до 7,5 тон. Категорія С дозволяє водієві керувати вантажівками. Повна маса таких автомобілів від 7,5 тон та вище. Відкривають її одночасно з категорією C1, та окремого навчання вона не потребує.

Кожна з цих категорій відкривається лише по досягненню повноліття. Для отримання водійського посвідчення з відкритими категоріями В, С1 та С необхідно пройти медичний огляд, зібрати документи для вступу в автошколу, пройти курси з двох частин: теорія та практика. Обов’язково успішно скласти теоретичну та практичну частини іспиту.

Переваги відкриття категорій В, С1 та С одразу

Пройшовши курси в автошколі та відкривши категорії В, С1 та С одночасно ви отримуєте такі можливості:

  1. Економія коштів і часу.
  2. Право на керування одразу легковим та вантажним авто.
  3. Уникнути сутичок та штрафу у разі зупинки працівниками поліції.
  4. Влаштуватись водієм на високооплачувану роботу.
  5. Купити власний автомобіль та одразу сісти за кермо.
  6. Допомогти товаришу, якщо у нього виникли труднощі з керуванням.
  7. Побудувати власний бізнес на перевезені вантажу у своєму місті чи по країні.

Ніколи не знаєш, як складеться майбутнє, й можливо вам запропонують високооплачувану роботу, але обов’язковою умовою буде наявність водійського посвідчення з відкритою категорією С або С1, а у вас буде лише В, чи навпаки. Чим більше категорій відкрито – тим більше можливостей ви маєте. В більшості випадків роботодавці відмовляються приймати на роботу, яка пов’язана з транспортуванням вантажу осіб, що не мають водійського посвідчення з відкритою відповідною категорією.

У разі виникнення ситуації, коли при пересуванні вас зупинить працівник поліції, та виявить, що ви керуєте транспортним засобом, на який не відкрито категорію, доведеться сплатити чималу суму штрафу, що звичайно, того не варте.

Також, зауважимо, що одночасне відкриття категорій значно економить ваш час та кошти, тому що не потрібно проходити навчання на категорії С1 та С додатково, відповідно їх оплачувати.

Ми пропонуємо пройти навчання у нашій автошколі «Автобан», де досвідчені викладачі детально пояснюють правила дорожнього руху, а інструктори – навчають застосовувати їх на практиці та впевнено керувати як легковим автомобілем, так і вантажівкою.

Вимоги до осіб по віку та стажу, для відкриття категорій “В”, “С1” та “С”

Транспортними засобами категорій В, С1 та С мають право керувати особи, що досягли вісімнадцятирічного віку.

Стаж водіння не потрібен.

Термін навчання на категорії “В”, “С1” та “С” триває 3,5 місяці.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 8, в середньому: 3,63 з 5)
Завантаження...