Автошкола «Автобан»

Ситуація на дорогах кожного року стає все більш складною, тому новачкам треба пройти уроки водіння автомобіля.

Автошкола «Автобан» заснована у 2000 році з метою навчити кожного бажаючого правилам дорожнього руху, вмінню правильно реагувати на дорожні знаки, знаходити швидко рішення у складних ситуаціях та розумно поводити себе на дорогах. На протязі багатьох років успішно виконуємо поставлені завдання та досягаємо успіхів у розвитку нашої школи водіння. Завдяки зусиллям, що докладають наші викладачі та інструктори, ми випустили більше десяти тисяч впевнених водіїв.

Наш підхід

Викладачі та інструктори практикують індивідуальний підхід до проведення занять та викладання матеріалу. Детально пояснюють правила, застосовують цікаві та ефективні техніки запам’ятовування та розуміння. Теорія водіння автомобілем допоможе успішно скласти іспити. Для нас важливо, щоб кожний, хто обрав навчання у нашій автошколі, мав змогу скласти успішно іспит у територіальному сервісному центрі та отримати посвідчення водія. Це головна мета, досягнути яку ми завжди прагнемо і робимо це успішно. Уроки водіння для початківців – це чудове рішення для того, щоб почати опановувати навички водіння та вивчити правила дорожнього руху.

Чому саме автошкола «Автобан»?

Ви прагнете навчитися водити машину? Наші досвідчені інструктори допоможуть вам оволодіти цим умінням. На практиці стане зрозуміло, що їзда на машині – це зовсім не складно. Ми пропонуємо комфортне навчання водінню, маючи свій автопарк підберемо для вас найзручніший автомобіль. Кожному ми обов’язково видаємо свідоцтво про закінчення автошколи «Автобан», що підтверджує проходження курсів з водіння машини.

Ви маєте змогу прочитати на сайті відгуки наших учнів, та впевнитись у тому, що навчання водінню автомобіля у нашій автошколі пройшло для них успішно та із великим задоволенням. Екзамен з водіння був складений та отримано посвідчення водія нового зразка.

Автошкола «Автобан» має акредитацію

Також слід зазначити те, що 01 лютого 2019 року Приватне підприємство «Автобан» вкотре підтвердило свою акредитацію, в результаті чого отримало сертифікат про державну акредитацію, виданий Міністерством внутрішніх справ України – серія МВС № 001462, який дійсний до 24 січня 2024 року.

Ви також можете знайти інформацію про нашу автошколу на сайті Головного сервісного центру МВС України hsc.gov.ua, за наступними посиланнями:

Вибирайте тільки перевірені автошколи.

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Сертифікат про державну акредитацію
Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 5, в середньому: 2,20 з 5)
Завантаження...