Скільки коштує здати на права?

Обравши автошколу «Автобан» ми пропонуємо вам доступні ціни на проходження навчання та можливість нашим клієнтам розтермінування оплати (50% – оплата до початку навчання, 50% – оплата перед здачею екзаменів в територіальному сервісному центрі МВС). Детальніше про розтермінування можете дізнатися зателефонувавши до нас.

Вартість навчання в автошколі (без врахування витрат на паливо) визначається в залежності від категорій, які ви бажаєте відкрити:

Акційні пропозиції

Вартість здачі іспитів в сервісному центрі становить 250 гривень. В цю суму входить вартість бланку посвідчення водія та іспит водіння за одну категорію. При потребі, сплачується 26 гривень за кожну наступну категорію.

Ми пропонуємо своїм учням додаткові послуги, якщо у цьому є необхідність: індивідуальне водіння на авто з механічною коробкою передач коштує 300 гривень за 1 годину, а на автомобілі з автоматичною коробкою передач коштує 350 гривень за 1 годину. Інструктора ви обираєте собі самостійно. Графік індивідуальних занять обговорюється з інструктором, та обирається зручний для вас час.

Також, ми пропонуємо вам проходження практичних занять на сучасних автомобілях, які ви зможете обирати самостійно, тому що для нас важливо забезпечити вас комфортними умовами навчання.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 27, в середньому: 3,04 з 5)
Завантаження...