Відгуки наших клієнтів

Кожний учень, що закінчив курси в автошколі «Автобан» має приємні спогади та задоволений результатом. Ми пропонуємо вам ознайомитись із відгуками наших клієнтів, для того, щоб:

  1. Впевнитись у нашій компетенції.
  2. Обрати собі інструктора та автомобіль.
  3. Дізнатись цікаву інформацію.
  4. Ознайомитись із тим, як проходило навчання в інших учнів.

Відгуки – це не лише рекомендації чи похвальні листи. Відгуки – це також цікаві історії, розповідь про отримані враження та рекомендації майбутнім водіям.

Кожний відгук написаний щиро. Ми вдячні за кожне приємне слово у наш бік. Це чудова мотивація для нас ставати кращими та розширювати наші межі.

Будемо раді кожному, хто висловить свою думку, опише враження, отримані під час навчання, та опублікує їх у цьому розділі.

Наші інструктори отримують слова подяки за те, що навчили керувати автомобілем, та пояснили як розуміти знаки і на практиці застосовувати засвоєні правила дорожнього руху.

Ми вдячні кожному, хто обрав для навчання школу водіння «Автобан».

Навчалися у нас? Залиште відгук:

Ваше ім'я
Пошта (email)
Загальна оцінка
Відгук

Відгуки наших учнів:

★★★★★
Хочу відзначити один з великих плюсів навчання в цій автошколі - можливість навчитись правильно керувати автомобілем оснащеним як механічною коробкою передач, так і автомобілем з коробкою автомат, що дає можливість учням звикнути до особливостей керування обома видами КП та зробити правильний вибір, відчути, освоїти, перевірити в роботі обидва види КП і не помилитися в майбутній машині!!!
- Анастасія

★★★★★
Навчався восени минулого року на категорію В. Хочу відзначити високий професіоналізм викладачів та інструкторів, дуже доступно пояснюють матеріал. Дякую за терпіння!
- Ігор

 

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 4, в середньому: 3,25 з 5)
Завантаження...