Водійське посвідчення

Для отримання водійського посвідчення необхідно пройти 5 етапів:

  1. Підготовка та подача документів в автошколу.
  2. Навчання в автошколі.
  3. Складання іспитів в автошколі.
  4. Складання іспитів в територіальному сервісному центрі (ТСЦ).
  5. Отримання водійського посвідчення нового зразка.

Для керування транспортними засобами, громадяни України мають отримати національне водійське посвідчення відповідної категорії. Згідно з постановою КМУ від 10.11.2017 № 885посвідчення водія, яке видане особі вперше, дійсне протягом 2 років з дня його видачі. Також слід зазначити про те, що в перші два роки діє обмеження правом керування транспортним засобом, а саме заборонено перевищувати швидкість більше 70 кілометрів в годину. У разі здійснення не більше двох правопорушень правил дорожнього руху протягом перших 2-х років, обмін посвідчення водія, після закінчення терміну його дії проводиться без складання іспитів. Термін дії посвідчення водія складає 30 років з дня його отримання.

Отримання посвідчення водія

Сервісний центр МВС видає посвідчення громадянам України після того, як було успішно складено теоретичний та практичний іспит.

Категорія неповнолітніх осіб, що залучається до навчання керувати транспортним засобом (учні професійного навчально-виховного закладу) отримує свідоцтво встановленого зразка.

Водійські права видаються по досягненню повноліття та успішного складання теоретичних та практичних екзаменів у сервісному центрі МВС. Видача посвідчення відбувається особисто та при наявності паспорта.

Складання іспитів

Складання іспиту проводиться у два етапи:

  1. Теоретична частина складається із проходження тесту на комп’ютері. Дається 20 хвилин на те, щоб надати правильну відповідь на 20 питань. Дозволяється допустити 2 помилки.
  2. Практична частина. До складання іспиту з практичних навичок керування допускаються лише ті особи, що успішно склали теоретичний екзамен. На те, щоб його скласти, особа має три місяці.

Що стосується теорії, то у разі допущення більше 2-х помилок при складані, повторно дозволяється спробувати перездати лише через 5 днів. Спроб на складання теоретичного іспиту необмежена кількість, з практикою все значно складніше, є лише три спроби.

Обираючи автошколу, важливо звертати увагу та досвід інструкторів та викладачів. Саме від них буде залежати, наскільки добре ви засвоїте отримані теоретичні знання та практичні навики. Автошкола «Автобан» допомагає у вивченні матеріалу та його засвоєні. Протягом багатьох років проводимо курси водія, що приносять успішні результати.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 6, в середньому: 4,00 з 5)
Завантаження...