Міжнародне посвідчення водія

 

8 листопада 1968 р. Була укладена Віденська конвенція про дорожній рух та змінена у 2006 році. Ця поправка вимагає від міжнародного посвідчення водія містити додаткову ідентифікаційну інформацію, що стосується власника посвідчення. Метою цієї додаткової інформації є допомога правоохоронцям у разі надзвичайних ситуацій чи будь-яких інших проблем, які можуть виникнути на дорозі із залученням власника ліцензії.

Варто зазначити, що більшість національних посвідчень водіїв містять дуже обмежену ідентифікуючу інформацію, яка допоможе правоохоронцям за кордоном. Ця відсутність повної інформації, може спричинити такі проблеми, як непотрібне покарання, затримання водія або конфіскація транспортного засобу в іноземній країні.

Переваги посвідчення водія міжнародного зразка

  1. Інформація про адресу

У більшості країн домашня адреса водія не включена в національні, а також міжнародні водійські права. Можна подумати, що ця інформація не має нічого спільного з поведінкою водія на дорозі, але інформація про адресу, безумовно, допоможе вам подорожувати у чужій країні, якщо з вами трапиться щось з наступного:

а) У разі дорожньо-транспортної пригоди та / або застосованого штрафу. Незважаючи на досвід водіння, будь-який водій може потрапити в автокатастрофу, і ніхто не може гарантувати, що це не трапиться з вами

б) Інформація про адресу є обов’язковою при оренді автомобіля за кордоном. Про це слід пам’ятати, якщо ви плануєте орендувати машину за кордоном. Часто компанія з прокату автомобілів попросить вас вказати свою домашню адресу. Ця вимога необхідна в разі надзвичайної ситуації, яка може трапитися з вами чи орендованим транспортним засобом.

Компанія з оренди автомобілів може відмовитись укладати з вами договір за умови, що ви покажете доказ своєї домашньої адреси у вашому посвідченні водія. Однак якщо у вас є міжнародне водійське посвідчення, ви не зіткнетесь з будь-якими відмовами, оскільки буде вказана домашня адреса.

  1. Інформація про досвід водіння

Тільки водійські права міжнародного зразка містять повну інформацію, яка стосується досвіду водіння власників авто. Можна подумати, що досвід – це нічого, однак ця інформація допоможе вам заощадити додаткові гроші на вартості страхування. І ми раді поділитися з вами деякими підказками.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 3, в середньому: 3,67 з 5)
Завантаження...