Документи на водійські права

Отримання водійського посвідчення є можливим лише після складання іспитів: теоретичної та практичної частин. Отримати допуск до них можливо після проходження курсів в автошколі. Ми пропонуємо вам пройти навчання у школі водіння «Автобан».

Які документи потрібні на права?

Для того, щоб записатись на курси до автошколи, необхідно особисто надати документи на права водія, а саме:

 1. Заяву на ім’я керівника установи (із зазначенням місця проживання та бажаної категорії водійських прав);
 2. Паспорт;
 3. Ідентифікаційний код;
 4. Чотири фотографії розміру 3,5х4,5;
 5. Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом.

Документи на права особа надає особисто та згідно з вищеописаним переліком.

Протягом кількох місяців викладачі та інструктори надаватимуть учням знання ПДР у форматі теорії та практики. Після закінчення курсів учні складають внутрішній іспит, у разі позитивних результатів допускаються до екзамену у територіальному сервісному центрі (ТСЦ).

Перелік документів для зміни посвідчення водія

У випадку, коли з’являється необхідність змінити посвідчення водія, повторне складання іспиту не потребується. Обмінюючи посвідчення, старий зразок вилучають, новий видають. Обміняти посвідчення водія можливо у будь-якому місці незалежно від місця прописки. Для проведення процедури необхідно подати наступні документи:

 1. Документ, що посвідчує особу – паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний код (ІПН).
 3. Дійсне посвідчення водія.
 4. Довідка про проходження медогляду.

У випадку зміни посвідчення у зв’язку зі зміною особистих даних, необхідно надати документ, що підтверджує проведення зміни особистих даних.

Документи, необхідні для відновлення водійського посвідчення

 1. Паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);
 2. Копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
 3. Медична довідка встановленого зразка.

У разі викрадення посвідчення водія, до зазначеного вище переліку додатково надається довідка з поліції. Для її отримання необхідно звернутися з відповідною заявою у найближчий відділ поліції.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 11, в середньому: 4,09 з 5)
Завантаження...