Все про чіп водія

Картка водія в першу чергу потрібна для водіїв далекобійників, адже майже в усіх сучасних автомобілях для міжнародних перевезень вантажів присутній електронний тахограф. Це такий пристрій, який потрібен для фіксування часу, швидкості та дистанції руху водія під час роботи. Показники фіксуються на чіп водія, який вставлений в цьому приладі.

Це індивідуальний документ, який виготовлений в виді пластикової картки з вмонтованим чіпом. На документі зазначені персональні дані, фотокартка та підпис водія. Більшість водіїв говорять про те, що по зовнішньому вигляді картка водія схожа з класичним водійським посвідченням. Карта видається на 5 років та є особистим документом, за який водій несе відповідальність, після цього періоду необхідно оновлювати документ.

картка водія

Що потрібно для отримання картки водія

Для того, щоб отримати чіп для водія потрібно відповідати деяким вимогам, визначеним чинним законодавством України:

  • Водій повинен мати посвідчення, починаючи з категорії С та вище;
  • Треба бути громадянином України;
  • У вас не повинно бути відкрито інших дійсних карток водія.

Процедура отримання документу

Загалом, отримання чіп картки водія не є важкою процедурою, адже не потрібно здавати іспити, або проходити курси підготовки. Треба буде тільки знайти компанію, яка займається видачою таких карток та має відповідну ліцензію і хороші відгуки.
Загалом процедура стандартна та в ній присутні такі основні етапи:

  1. Спочатку компанія готує всі відповідні документи, які відправляються замовнику поштою;
  2. Замовник перевіряє відповідність та правильність всіх даних, після чого ставить свій підпис та відправляє пакет документів назад;
  3. Після підтвердження замовником, сплачується вартість оформлення картки водія;
  4. Карта отримується поштою.

чіп водія

Майже всі компанії визначають однакові строки, тому для підготовки документів треба від 3 до 4 робочих днів. Сама картка виготовляється на протязі 21 робочого дня з моменту отримання оплати.

Вартість картки залежить від курсової різниці євро, тому озвучувати її в гривнях майже ніяка компанія не буде. Треба орієнтуватись на приблизну вартість в розмірі 50 євро.

Оцінка вмісту:
1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів (голосів: 3, в середньому: 2,33 з 5)
Завантаження...